• Saltuklu Mah. Atatürk Cad. No 34 Dadaşkent, Aziziye / Erzurum
  • info@bilgekolejim.com
  • (442) 327 44 44

HABER VE DUYURULAR

  • ANASAYFA
  • -
  • HABER VE DUYURULAR
  • -
  • ORMAN YANGINLARINA KİTAPLA DİKKAT ÇEKTİLER
22 Ekim

ORMAN YANGINLARINA KİTAPLA DİKKAT ÇEKTİLER

11 Eylül Cumartesi günü Özel Bilge Koleji öğrencileri kendilerini doğaya ve kitaba bıraktılar! Özel Bilge Koleji Kurucu Müdürü Abdullah SAMANCI, hafta içi uygulanan yoğun akademik programlara ek hafta sonları ise öğrencilerin kendilerini iyi hissedecekleri bu akademik programın yanında öğrencilerin sosyalleşeceği bir ortam oluşması yönünde her hafta birbirinden güzel programlar planladı. Bu haftaki program ise 9. Ve 10. sınıf öğrencileri kitaplarını alarak Kurucu Müdür Abdullah SAMANCI ve öğretmenleri katılımıyla güzel bir kahvaltı sonrasında doğa yürüyüşüne çıktılar.

        Doğa yürüyüşünün asıl amacı içerimizde derin bir yara bırakan orman yangınlarının farkındalığını artırıp, kitap sevgisini aşılamak. Öğrenciler ve öğretmenler doğa yürüyüşü yaptıktan sonra bir gölgelik etrafında toplandılar ve kitaplarını okumaya başladılar. Havanın güzelliği ve kitapların o tarifsiz kokusu etrafında toplanan öğrenciler kendileri oldukça iyi hissedip rahat bir nefes aldılar. Abdullah SAMANCI ve öğretmenleriyle sohbet edip günün değerlendirmesini yapan öğrenciler çok verimli bir gün geçirdiler. Bu programların sık sık tekrarlanmasını isteyen öğrencilere Abdullah SAMANCI ilerde daha güzel programların olacağı müjdesini verdi! . Öğrencilerin bu gibi programlarda kendi benliklerini beslediklerini ve başarılarına olumlu yönde etki ettiği gören Abdullah SAMANCI, çalışmalarının devam ettiğini ve her hafta öğrencileri şaşırtacak güzel etkinliklerin geleceğini söyledi. 

          Özel Bilge Kolejinin akademik başarılarının yanında kitap, spor, müzik, resim ve daha çok alanda meydana getirdiği yenilikçi etkinlikler velilerin gözdesi durumunda olup tüm veliler çocuklarının bu ortamda olmaları nedeniyle çok memnunlar. Bu memnuniyet Özel Bilge Kolejine olan ilgiyi de günden güne artırıyor.